TURISTICKA PONUDA BANJA VRUJCI - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMESTAJ U BANJI VRUJCI

2 posters

Ići dole

SMESTAJ U BANJI VRUJCI Empty SMESTAJ U BANJI VRUJCI

Počalji  Admin Ned Feb 20, 2011 4:20 pm

Postovani,

Ocenite privatni smestaj u Banji Vrujci? Sta valja a sta ne, pa da pokusamo da promenimo???

Redakcija

Admin
Admin

Broj poruka : 2
Datum upisa : 19.02.2011

https://banjavrujci.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

SMESTAJ U BANJI VRUJCI Empty smestaj vila jelena

Počalji  visnja Pon Jul 25, 2011 2:15 pm

Vila Jelena-Banja Vrujci veliko razocarenje i bezobrazluk
Naime,rezervisala sam smestaj u ovoj vili za mene, muza i bebu mesec dana u napred.Zvala sam ih cesto da potvrdim i raspitam se o svim pojedinostima,jer dolazim sa bebom.
Kada smo se pojavili u vili,nisu znali u koju sobu da nas smeste,na kraju smo dobili potpuno drugu sobu, u koju ne moze da stane ni krevetac za bebu,to je ustvari jedan cumez, koji nije pogodan ni za jednu osobu. Dobili smo odgovor da su sve sobe takve.Zatim su nas smestili u studio koji nema terasu, u kome je pakao,a po velicini odgovara maloj dvokrevetnoj sobi.Nisu nam obezbedili ni frizider koji sam pre mesec dana trazila.Da ne govorim o tome kako su strme stepenice, i kako nista nije onako kako izgleda na slikama.Da, postoji bazen,ali je sve skuceno i pokusaj da se uzme sto vise para.Ono sto me je revoltiralo je bila neprofesionalnost i bezobrazluk osoblja,tj gazda, koji nisu bili u stanju da nas ispostuju, i ucinili da se smucamo po banji sa bebom.Nikom ne bih preporucila da tamo boravi,sobe tj.sobice su bez klime,u njima je jako vruce, a cena uopste nije tako mala.Dobar im je marketing,ali to je sve sto je dobro,ne nasedajte.Uzas i sramota

visnja

Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu